U vra nga polici, 25 vjeçari u qëllua pak metra larg shtëpisë së tij në Tiranë (Pamjet)

Kjo është lagjja e 25 vjeçarit Klodjan Rasha ku dhe u qëllua për vdekje nga polici gjatë orëve të para të mëngjesit në Tiranë.

I riu është qëlluar në lagjen e tij, në fillim të rrugicës ku ai banonte.


Lajmi kryesor:

Shkeli orën policore, polici qëllon për vdekje të riun në Tiranë! Arrestohet efektivi! Kamerat pranë vendit të ngjarjes të fikura


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Këshilli Kombëtar një minutë heshtje në nder të tij