U vra pas sherrit se kush kalon i pari rrugën, efektivi i “Shqiponjave” në Fier ishte martuar vetëm para një muaji

U vra pas sherrit se kush kalon i pari rrugën, efektivi i “Shqiponjave” në Fier ishte martuar vetëm para një muaji

Novruz Cenalia

1715605112_novruzcenalia.jpg

Një detaj prekës mësohet për Novruz Cenalian, efektivin e forcave “Shqiponja”, që u vra me armë në mes të ditës në fshatin Baltëz të Fierit.

I riu, sipas burimeve nga mediat, kishte vetëm një muaj që ishte martuar, ndërsa ndërroi jetë, pasi u qëllua me armë zjarri nga 23-vjeçari Azgan Mernica.

Ndërkohë policia është vënë në kërkim të autorit, ndërsa dyshohet se i riu është i armatosur.


Lajmi kryesor:

Fier/ Vritet me plumb në kokë polici i ‘Shqiponjave’! 28 vjeçari me uniformë po shkonte në punë! Policia 30 mijë € shpërblim për gjetjen e autorit (VIDEO + EMRI)


M.Q./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

E zbulon agjenti, Jasir Asani lë Korenë e Jugut dhe kalon në Gjermani

E zbulon agjenti, Jasir Asani lë Korenë e Jugut dhe kalon në Gjermani