POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

U zunë për një fjalë goje, zbulohen detaje të reja nga plagosja me thikë në Shkodër

Pamje nga vendi i ngjarjes

SHKODËR- Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja me thikë e 20 vjeçarit, Niko Podja në qytetin e Shkodrës.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se konflikti mes tij dhe autorit të plagosjes 27 vjeçarit, Faust Pali ka nisur një fjalë goje.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se gjendja e të riut tashmë është e stabilizuar dhe se po vazhdon mjekimin në spitalin Rajonal të Shkodrës. 

Për më shumë detaje mbi plagosjen e djeshme në Shkodër (SHIKO KËTU)

ke.mu.
Komento