Ulja e temperaturave dhe fillimi i ngricave, makina del nga rruga në Maqellarë dhe përmbyset

Makina e cila ka dal nga rruga

Me uljen e temperaturave dhe fillimin e ngricave që janë krejt normale në zonat malore gjatë dimrit, rreziku i aksidenteve bëhet edhe më i madh.

Si pasojë e ngricave në Maqellarë afër Peshkopisë, një makinë tip  Ford ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Fatmirësisht nuk raportohen të plagosur por vetëm dëme materiale.

Dalja e makinës nga rruga ka ndodhur në vendin e quajtur përroi i Melanit.

Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me përfshirjen e aleatëve në listat fituese të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Turqi-Francë bien dakord të rinisin dialogun! Erdogan i shkruan letër, Macron ia kthen turqisht: I dashur Tayyip