POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Uragani' i Bashës në Durrës?! Ja sa mbështetës janë në Pallatin e Sportit

 

Ndonëse kapaciteti maksimal i Pallatit të Sportit në Durrës "Ramazan Njala" shkon nga 1 mijë deri në 1.500 vende, kryetari i Partisë Demokratike e quajti takimin me "numra të padëgjuar prej dekadash". Një uragan, siç ai u shpreh gjatë takimit me mbështetësit e djathtë brenda në ambientet e Pallatit të Sporteve. Por se sa ishte pjesëmarrja e këtij uragani, e sjellim përmes këtyre fotove shkëputur nga transmetimi Live i takimit në pamjet  me regji të Partisë Demokratike, transmetuar drejtpërdrejt në Facebook të partisë.

"Dje nuk u përmbajta dot nga emocionet që më shkaktoi pritja në Berat. Sot jam i shtangur dhe i pafjalë nga ky uragan. Ky uragan që nisi në Maminas me pritjen madhështore. Ja tek jemi sot, nga zërat tuaj, nga kraharorët e durrsakëve të lirë po troket ora e ndryshimit", u shpreh Basha.


Lajmi kryesor:

Pas letrës publike të Ramës, Basha: Nuk ka dialog por referendum, përballje në çdo qendër e kuti votimi


Ora 19:47
'Uragani' i Bashës në Durrës?! Ja sa mbështetës janë në Pallatin e Sportit

Foto nga takimi i kreut të PD-së Basha në Durrës

1 / 7

Foto nga takimi i kreut të PD-së Basha në Durrës

2 / 7

Foto nga takimi i kreut të PD-së Basha në Durrës

3 / 7

Foto nga takimi i kreut të PD-së Basha në Durrës

4 / 7

Foto nga takimi i kreut të PD-së Basha në Durrës

5 / 7

Foto nga takimi i kreut të PD-së Basha në Durrës

6 / 7

Foto nga takimi i kreut të PD-së Basha në Durrës

7 / 7
G.M.
Komento

Komente

 • Tobn: 23/05/2019 14:31

  Nuk e paskat ngritur dronin sot.

  Përgjigju
 • Qytetari digjital: 23/05/2019 07:49

  Rama ne Poliçan kishte dyfishin e ketyre.

  Përgjigju
 • Durrësi: 22/05/2019 20:20

  Mos ja vini re se eshte ne delir.....ka humbur çdo sens....SPAK_u

  Përgjigju
 • Jam durrsak: 22/05/2019 20:13

  Shume paska dhe kaq.mendoja se do te kish me pak.megjithate,po te llogaritesh qe gjysma jane shoqerues nga kavaja vora tirana llogaeia ime del e sakte.ne durres do te deshtoje rende.me durrsaket nuk do te realizoje asgje.nuk quaj durrsak ndrecet dhe precet.

  Përgjigju