‘Urime më të mirës së botës’, Meta përshëndet fitoren e Distria Krasniqit në Tokio

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me fitoren e Medaljes së Artë të Kosovës në xhudo. Meta ka ndarë disa foto në rrjetet sociale, ndërkohë që ka përgëzuar të gjithë ekipin e Kosovës.

'Urime Distria Krasniqit, më të mirës së botës! Përgëzime Dritonit dhe mbarë ekipit, që kurrë nuk zhgënjen!'- shkruan Meta.

 


Lajmi kryesor:

Lojrat Olimpike/ Krasniqi mposht në shtëpi japonezen, medalje e artë për Kosovën në xhudo! Sportisja: E lumtur për familjen dhe vendin


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e largon dot Sali Berisha nga drejtimi i PD-së Lulzim Bashën?×

Lajmi i fundit

John

Plani i ri i Izraelit është të 'zvogëlojë', jo të zgjidhë konfliktin palestinez