‘Urrejtja ndaj publikes’, Braçe denoncon vjedhjen në Qendrën Shëndetësore në Këmishtaj: Merr një banjo dhe ia ngjit dhomës së tij për nevoja private

Zëvendëskryeministri Erion Braçe

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka denoncuar një vjedhje në Qendrën Shëndetësore në Këmishtaj.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, Braçe publikoi disa foto të cilat dëshmojnë vjedhjet tualeteve nga Qendra Shëndetësore në Këmishtaj, duke thënë se kjo është një “çmenduri”.

Ai shprehet se pa këto pamje 3 javë më parë dhe më pas kërkoi që objekti të prishej, megjithatë një gjë e tillë ende nuk ka ndodhur.

 “Sot isha përsëri dhe përsëri ishte po njësoj! Tani më mbeti të marr kazmën e ta prish vet!” shkruan Braçe.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mos e merrni çdo gjë shumë seriozisht, njihuni me parashikimin e yjeve për ju sot