FOTOT/ Fansat kritika Kim Kardashian: Je veshur si adoleshente

FOTOT/ Fansat kritika Kim Kardashian: Je veshur si adoleshente

Kim Kardashian është një nga personazhet me famë botërore që ndiqet nga mijëra ndjekës. Me stilin e saj tejet provokues Kim Kardiashan e ka “ndezur” rrjetin përsëri me disa foto shumë joshëse të publikuara në Instagram.

E veshur e gjitha në të zezë, me një palë të brendshme, një minifund dhe një palë çizme të gjata, ajo tregon linjat e saj perfekte dhe mjaft tërheqëse. Por siç duket shumë komentues nuk i kanë pëlqyer fare këto foto. Madje e kanë kritikuar duke thënë se është veshur si adoleshente.

Këtë “outfit” e  kam veshur në kolegj në 1998 nuk do e rekomandoja, shkruan një komentuese.

Përveç stilit të saj, komentuesit nuk kanë lënë pas as “shpërfytyrimin” e saj duke u shprehur se është bërë si i gjithë Hollywood-I me ndërhyrjet estetike që ka bërë.

1/3
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Mungoi në Komisionin Antikorrupsion, Spiropali: Dora jonë e shtrirë për opozitën! Debatet politike të përditshme, por mbetet puna për forcimin e vendit

Mungoi në Komisionin Antikorrupsion, Spiropali: Dora jonë e shtrirë për opozitën! Debatet politike të përditshme, por mbetet puna për forcimin e vendit