Upps, diçka nuk shkoi si duhet...Tifozët kuqezi bëhen qull nga vaditëset e stadiumit (VIDEO)

Jo gjithçka ka shkuar mirë në nisje të ndeshjes Shqipëri-Francë! Sistemi vaditës i stadiumit ka lagur tifozët prapa portës. Kjo gjë ka shkaktuar të qeshura në stadium, por me siguri tifozët që janë bërë qull nuk e kanë përjetuar shumë mirë, aq më tepër që temperaturat janë të ulëta. Megjithatë, dashuria për skuadrën kombëtare meriton një sakrificë. 


Lajmi kryesor:

Ndeshja historike! Spektakël dhe emocione në 'Air Albania', 20 mijë flamuj kuqezi në stadium, 1 mijë policë garantuan siguri (FOTO+VIDEO)


b.ha./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi