'Vajzat janë të bukura dhe besnike', kush është aktori i famshëm turk që nuk refuzon lidhjen me një shqiptare

Gokberk Yildirim

Aktori i famshëm turk Gokberk Yildirim, në një intervistë ka dhënë mendimin e tij për vajzat shqiptare.

Ai u bë i njohur për shqiptarët me rolin e ‘Muratit’ te seriali “Më Fal/Beni Affet”.

Në intervistën e zhvilluar nga media kosovare, ai u pyet edhe për raportin që ka me popullin shqiptar dhe nëse do të martohej me ndonjë shqiptare.

“Këto janë punë të fatit, por kam dëgjuar që vajzat shqiptare janë shumë të bukura, të mbara dhe besnike. Përse jo!” është shprehur ai.

Gokberk Yildirim

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?

Komento

Komente

 • qeremi: 30/01/2020 11:48

  Besnike? hahahahha kurvelliku sheshit besnike thote

  Përgjigju
 • Kafsha: 30/01/2020 07:27

  Ik ore dashke vajzë shqiptare ti yyyyyyt.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Peleshi në Gjorm të Selenicës: Ka ende banorë në fshat, duhet evakuim urgjent! Të shmangim më të keqen