Valbona Mhilli plotëson skedinën në “Botërori +”: Kam dorë të mbarë!

Gazetarja Valbona Mhilli në emisionin Botërori +

Të ftuarit në emisionin “Botërori +” në Report Tv kanë dhënë parashikimet e tyre për 3 ndeshjet e ditës së sotme. Ndryshe nga ditët e tjera, sot skedinën e ditës e ka plotësuar gazetarja Valbona Mhilli.

“Shpresoj ta kem dorën e mbarë, pasi ditën e djeshme pati dy blofe të mëdha” – është shprehur Mhilli.

Për ndeshjen Suedi-Kore e Jugut ka pasur mendime të ndryshme, ndërsa të gjithë ishin unison për fitoren e Belgjikës ndaj Panamasë, por edhe të Anglisë ndaj Tunizisë, që luhet në orën 20:00.

Komente

• Faik: 18/06/2018 17:41

Ah moj Valbona që na more më qafë me ato parashikimet e tua ?!?! Thash të dëgjoja ty VALBONA për X2 e Koresë Jugut kundër Suedisë , por i humba 200 €URO !!!!! Hahahahahahahahahahahah! Do Vazhdoj të ndjek parashikimet e tua Valbona , por na duhet ndonjë "BLLOF" me Kofiçient 4.5 apo më të madh , sepse vetëm në këtë mënyrë mund të dalim FITUES . ARGJENTINA shkon në FINALE

Përgjigju

Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?

×

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale