Vdekja e 22-vjeçarit në Bulqizë/ Shoku: Nuk e vrava unë, na qëlluan

Klodian Kola, 27-vjeçari ka mohuar që të ketë qëlluar aksidentalisht shokun e tij, Elidon Basha. Sipas dëshmisë së tij, që Report Tv e disponon, Kola ka deklaruar se i kanë qëlluar.


Lajmi kryesor:

Klodian Kola vret nga pakujdesia shokun në Bulqizë, dolën për gjueti, arrestohet! Prindërit fshehën rrobat me gjak dhe çmontuan armën e gjahut


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?×

Lajmi i fundit

John

Përmirësohet situata në Durrës, tragetet nisin lundrimin! Në lumin Erzen bie me 2 metra niveli i ujit