POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vdes në moshën 38 vjeçare aktori i 'Power Rangers' (FOTO)

Është ndarë nga jeta në moshën 38 vjeçare aktori i ‘Poëer Ranger’. Papa Magasiva u gjend pa jetë të shtunë në një banesë në Wellington, sipas News Zealand Herald.

Sipas policisë vdekja e tij ka ndodhur në rrethana të dyshimta. Aktori ka lënë pas një vajzë nga martesa e parë dhe bashkëshorten Lizz Sadler me të cilën u kurorëzua vitin e shkuar. Miqtë e tij kanë shprehur trishtim të thellë në rrjetet sociale.


 

A.P./Shqiptarja.com
Komento