Veliaj dhe Meta shkëmbejnë një përshëndetje jashtë dyerve të Kishës Ortodokse (VIDEO)

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhe presidenti Ilir Meta, janë këmbyer jashtë dyerve të Kishës Ortodokse, teksa janë bërë pjesë e kremtimeve me rastin e festës së Krishtlindjes, duke shkëmbyer edhe një përshëndetje mes tyre.


Lajmi kryesor:

Krishtlindja bashkon politikën në 'plagën' e tërmetit! Rama prezanton projektin e 500 shtëpive: Laçi do bëhet qytet model! Basha: Të bashkohemi si një familje (VIDEO)


m.v./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?