Veliaj pret aktoren italiane Manuela Arcuri dhe i dhuron kapelen e gruas tironse; Arcuri: Qytetin e gjeta totalisht të transformuar dhe të kuruar

Veliaj pret aktoren italiane Manuela Arcuri dhe i dhuron kapelen e gruas tironse; Arcuri: Qytetin e gjeta totalisht të transformuar dhe të kuruar

Manuela Arcuri

Kryebashkiaku Veliaj priti në zyrën e tij aktoren e famshme italiane, Manuela Arcuri.

Aktorja ndodhet në Tiranë për xhirimin e filmit të saj më të ri. Veliaj i dhuroi aktores së famshme kapelen e gruas tironse.

Arcuri tha se kjo është vizita e dytë që ka bërë në Tiranë, të cilën pohoi se këtë herë e gjeti totalisht të transformuar dhe më të kuruar.

“Qytetin e gjeta totalisht të ndryshuar, totalisht të transformuar. Më të bukur sigurisht edhe më të kuruar. Herën e kaluar nuk pata shumë kohë për ta vizituar por këtë herë shkova edhe në restorante, kështu që provova dhe kuzhinën tuaj dhe dua t’ju them që peshku është shumë i mirë”, u shpreh Arcuri.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • exz: 03/02/2022 22:26

  Ne Shqiperi vetem hajdutet e kriminelet e konsiderojne te turpshme shitjen e fiqve. Per keta bastarde vetem krimi eshte nder.

  Përgjigju
 • Italiano vero: 03/02/2022 21:48

  Manuela eshte kokrra naqies. Or ti qe shet fiq, mos e ndot me naqie ate kapele. Cfare e famshme thua mor idiot. Nuk eshte arti kosh me fiq te pazari ri.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës