Vëllai vret motrën në Shkodër, zbulohet arsyeja! Shkak konfliktet për pronësinë e shtëpisë

Report Tv ka mësuar detaje të reja nga vrasja makabër e motrës nga vëllai në Shkodër. Nga sa mësohet nëpërmjet burimeve, shkak është bërë konflikti për pronësinë e shtëpisë. Autori, Fabian Vukaj jetonte i vetëm në Shkodër, i pamartuar teksa viktima, Diana, jetonte në Gjermani dhe dërgonte para për vëllanë.


Lajmi kryesor:

Vrasja e motrës nga vëllai në Shkodër/ 58-vjeçari pranon krimin: Gjithçka nisi për ndërrimin e mobilieve 4 mijë euro! Autori telefonoi agjencinë që t’i anulonte porosinë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?×

Lajmi i fundit

John

Identifikohen 7 nga 10 viktimat e aksidentit tragjik në Kroaci, mes tyre humbën jetën nënë e bijë