Vendimi i qeverisë/ Lirohet nga detyra Prefekti i Qarkut të Fierit, ja kush e zëvendëson

Vendimi i qeverisë/ Lirohet nga detyra Prefekti i Qarkut të Fierit, ja kush e zëvendëson

Baki Bala

Prefekti i Qarkut të Fierit, Baki Bala është liruar nga detyra. Ky vendim marrë në mbledhjen e Këshillit të Ministrave. Në vend të tij është emëruar Lefter Shehaj.

Baki Bala e mbante këtë post që prej 1 nëntorit 2017.

Vendimi

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Olta nuk përmbahet, e tepron me alkoolin! Puth në buzë Dean dhe flet hapur për Luizin: Të rrijë ai me Kiarën, s’më plas se iki në Bali (VIDEO)

Olta nuk përmbahet, e tepron me alkoolin! Puth në buzë Dean dhe flet hapur për Luizin: Të rrijë ai me Kiarën, s’më plas se iki në Bali (VIDEO)