FOTO/ Veshur me kostum popullor, Luana Vjollca uron Ditën e Pavarësisë: Ndihem burrneshë e kësaj toke

FOTO/ Veshur me kostum popullor, Luana Vjollca uron Ditën e Pavarësisë: Ndihem burrneshë e kësaj toke

Luana Vjollca

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca ka zgjedhur ta urojë ndryshe këtë ditë, me kostumet tradicionale me motive kombëtare.  

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke! Gëzuar Shqipëria ime”, shkruan Luana.


Lajmi kryesor:

109-vjetori i Pavarësisë, urojnë VIP-at! Dua Lipa: Urime! Luana Vjollca: Gëzuar Shqipëria ime! Gold Ag dy gëzime në një ditë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë