Vettingu/ KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren e Apelit në Shkodër

TIRANË- Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë gjyqtaren Valbona Vata.

Në seancën e sotme të Vettingut, KPK ka vlerësuar se Vata ka kaluar me sukses tre shtyllat e vlerësimit, pastërtinë e figurës, pasurinë dhe integriteti profesional.

Valbona Gjata është gjyqtare e Apelit në Shkodër

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento

Komente

 • tony: 24/12/2020 00:51

  Ku e di ti o zotni, Kjo asht e korruptume si shume te tjere.

  Përgjigju
 • Shkodrani: 23/12/2020 11:03

  Bravo e vetmja gjyqtare e paperlyer ne apelin e shkodres te tjeret jane kot

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)