VIDEO/ 2 gola në dy minuta, Anglia befason Uellsin në pjesën e dytë

VIDEO/ 2 gola në dy minuta, Anglia befason Uellsin në pjesën e dytë

Marcus Rashford

52' / Uells 0-2 Angli. "Tre Luanët" gjejnë dy gola të shpejtë në pjesën e dytë. Në të 50 minutë Rashford hapi serinë e golave me një perlë nga goditja e dënimit, teksa në të 52 minutë Foden përfitoi nga gabimi i mbrojtjes së Uellsit për të dërguar rezultatin në 0-2.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Derbi britanik flet për Anglinë, Tre Luanët 'kafshojnë 3 herë' Uellsin dhe kalojnë në 1/8 e Kupës së Botës (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Arrestohet trajneri në Greqi, abuzoi seksualisht me sportistet e mitura

Arrestohet trajneri në Greqi, abuzoi seksualisht me sportistet e mitura