VIDEO/ 5 lojtarë me emrin Kim te Koreja e Jugut, gazetari italian bëhet 'lëmsh'! Komenti bën xhiron e rrjeteve sociale

VIDEO/ 5 lojtarë me emrin Kim te Koreja e Jugut, gazetari italian bëhet 'lëmsh'! Komenti bën xhiron e rrjeteve sociale

Koreja e Jugut

Uruguaji barazoi 0-0 me Korenë e Jugut në Botërorin e Katarit. Për grupin H, ndeshja u mbyll pa gola. Te Koreja e Jugut pesë nga lojtarët titullarë e kanë emrin Kim, me komentatorin e Rai në Itali që po bën xhiron e mediave. Në një mënyrë fantastike, komentatori përsërit pesë herë emrin Kim.

 


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Ndeshje 'shterpë' në grupin H, Uruguaji dhe Koreja e Jugut shumë raste për asgjë (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto