VIDEO/ 6 minuta lojë, Holanda ndëshkon Ekuadorin

VIDEO/ 6 minuta lojë, Holanda ndëshkon Ekuadorin

Gakpo

Holandë 1-0 Ekuador. Gakpo kalon në avantazh Holandën pas gjashtë minutave lojë. Sulmuesi ka marrë një top jashtë zone dhe me një të majtë të fortë e ndal sferën në rrjetë. Lojtari i PSV ka shënuar 4 gola në 5 paraqitjet e tij me Holandën.

 


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Holanda ndalet dhe shtyn kualifikimin, 2 gola në përballjen me Ekuadorin! Katari zyrtarisht nuk kalon fazën e grupeve (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Ministria serbe e Drejtësisë: Artan Zymberi refuzoi të trajtohet për një sëmundje

Ministria serbe e Drejtësisë: Artan Zymberi refuzoi të trajtohet për një sëmundje