VIDEO/ Ankohen për racizëm, tifozët serbë në Gjermani dhunojnë një pasagjer në tren

VIDEO/ Ankohen për racizëm, tifozët serbë në Gjermani dhunojnë një pasagjer në tren

Momenti i përplasjes

Federata Serbe e Futbollit u ankua në UEFA për koret e tifozëve të Shqipërisë dhe Kroacisë në ndeshjen mes tyre, teksa në një video duket qartë dhuna që tifozët e Serbisë kanë ushtruar ndaj një personi.

Në videon e bërë virale në rrjet duket se tregon të kundërtën e asaj që serbët janë ankuar në UEFA. Ata sulmojnë një njeri me ngjyrë, duke mos e lejuar atë që të futet në tren deri në momentin që treni niset.

 

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ring box: 21/06/2024 23:00

    Tek per tek i paska palos ai shoku ! Ahaha

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

‘Grupi i Alibeajt po krijon një parti të re’, Toska në Report TV: Po mbledhin firmat! Haklaj: Basha synon të bëjë rekurs për vulën e PD

‘Grupi i Alibeajt po krijon një parti të re’, Toska në Report TV: Po mbledhin firmat! Haklaj: Basha synon të bëjë rekurs për vulën e PD