VIDEO/ Ankth dhe frikë për 179 pasagjerë, avioni bën ulje të vështirë

Një avion me 179 pasagjerë në bord bëri ulje të vështirë për shkak të motit të keq. Në video shihet një Airbus A320 në pistë pasi bëri një ulje të guximshme në aeroportin e Vilnius pas një udhëtimi dy-orësh nga qyteti italian i Bergamos të shtunën (3 Shkurt).

Piloti arriti të gjente rrugën e duhur në mënyrë të sigurt. Si pasojë e incidentit, u ndaluan të gjitha fluturimet hyrëse dhe dalëse për rreth dy orë e gjysmë të shtunën përpara se të rihapeshin sërish.

S.S/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

SPAK heton ’21 Janarin’, Koçi në Report Tv: Familja Nika ka audio-përgjim se kush ka urdhëruar për të qëlluar! Korreshi: Drejtësia të vihet në vend

SPAK heton ’21 Janarin’, Koçi në Report Tv: Familja Nika ka audio-përgjim se kush ka urdhëruar për të qëlluar! Korreshi: Drejtësia të vihet në vend