VIDEO/ Ballkani pa fat në Prishtinë, Slavia i mund me një gol! Dhunë mes tifozëve në tribuna

VIDEO/ Ballkani pa fat në Prishtinë, Slavia i mund me një gol! Dhunë mes tifozëve në tribuna

Nga ndeshja e Ballkani 0-1 Slavia

Për ndeshjet e pesta në grupet e Conference League, Ballkani u mund në "Fadil Vokrri" 0-1 me Slavia Prague. Për miqtë shënoi Lingr në minutën e 75, duke përfituar nga pakujdesia e mbrojtjes vendase. Djemtë e Ilir Dajës qëndrojnë me katër pikë në fundin e grupit G, teksa Sivvaspor me 10 pikë qëndron në krye. Cluj dhe Slavia me shtatë pikë mbajnë vendet 2 dhe 3.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Fiorentina fiton dhe kalon grupin, Anderlecht i komplikon punët vetes! Ballkani e pëson nga Slavia Prague në Prishtinë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ U dhunua se kundërshtoi martesën, Gjykata lë në burg babain, vëllain dhe të fejuarin! Avokatët mohojnë: Ajo ka pasur kriza eplileptike, të kryhen hetime

Vlorë/ U dhunua se kundërshtoi martesën, Gjykata lë në burg babain, vëllain dhe të fejuarin! Avokatët mohojnë: Ajo ka pasur kriza eplileptike, të kryhen hetime