VIDEO/ ‘Benzi’ merr flakë në ecje në Fushë Krujë, shkrumbohet totalisht

Një automjet tip ‘Mercedes Benz’ është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Fushë Krujë. Mjeti ka marrë flakë teksa ka qenë në ecje, ndërsa në të po udhëtonin katër persona, të cilët fatmirësisht kanë arritur të dalin në kohë dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Ngjarja është regjistruar në afërsi te fshatit Brret në Fushë Krujë. Report Tv sjell edhe video nga momenti kur zjarrfikësja po shuan flokët, ndërsa shihet edhe se mjeti është shkrumbuar totalisht.

Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa paraprakisht dyshohet se për defekt teknik. Mjeti me targa AB 938 CI rezulton në pronësi të F.Rama.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Po transportonte kanabis në bagazhin e makinës, arrestohet 30-vjeçari në Shkodër

Po transportonte kanabis në bagazhin e makinës, arrestohet 30-vjeçari në Shkodër