VIDEO/ Biden takon përsëri ‘njeriun e padukshëm’, kësaj radhe në Izrael

VIDEO/ Biden takon përsëri ‘njeriun e padukshëm’, kësaj radhe në Izrael

Joe Biden

Në vizitën e tij në Izrael, presidenti i SHBA-ve është vënë në qendër të vëmendjes pas një  ‘incidenti’, ku ai  ka tentuar t’i japë dorën dikujt, por ndërkohë nuk është askush.

I njëjti veprim nga presidenti amerikan ka ndodhur dhe më parë. Hera më e fundit është në muajin prill, pas mbarimit të një fjalimi në Seattle, Uashington, ku ai duket se ka shtrënguar duart me një ‘njeri të padukshëm.’, po ashtu, po në muajin prill dhe gjatë një fjalimi në Universitetin e Karolinës së Veriut!

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Goku: 16/07/2022 08:30

  Kokrat e legenit, perse nuk i percillni komentet, po i censuruat njerezit do te thote qe nuk jeni shtyp i lire, ju e shtypni mendimin alternativ ,po zakonish ata qe shtypin e pelqejne edhe ti shtypin eshte thjesh vektori i forces nga shkon, kam patur respekt per kete gazete , po po perfundon edhe kjo perc si shumica e mediave qe jane kellirosur

  Përgjigju
 • Turi: 15/07/2022 21:35

  Ja se kujt i besohet fati i botes nje qe i jane liruar vidat i shkare fare hahahah

  Përgjigju
  • Parruca: 15/07/2022 22:13

   Ai eshte kukull, fati i botes i eshte besuar stafit te tij. Njerez qe nuk jane votuar por marrin vendimet ne vend te tij. Pikerisht kete vakum qeverises ne SHBA shfrytezoi Putin per te sulmuar Ukrainen.

 • Sondazhi i ditës:

  Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Britania: Rusia ka filluar sërish sulmin me dronë të prodhuar nga Irani

Britania: Rusia ka filluar sërish sulmin me dronë të prodhuar nga Irani