VIDEO/ Carlo Ancelotti trajneri i popullit, italiani lë pankinën dhe i ofron çamçakëz tifozit

VIDEO/ Carlo Ancelotti trajneri i popullit, italiani lë pankinën dhe i ofron çamçakëz tifozit

Carlo Ancelotti

Carlo Ancelotti "ka lënë" detyrën në stolin e Real Madrid-it dhe i ka ofruar një çamçakëz tifozit që ia kërkoi. Italiani ka bërë një gjest fantastik, me tifozin që e ka shpërndarë në kanalet e komunikimit.

Tej fitores 0-2 që Real Madrid mori dje kundër Athletic Bilbao në La Liga, gjesti i Ancelottit u vlerësua pas duelit. Ndërkohë që trajneri italian ishte në stol, tifozi i kërkoi një ndihmë të vogël, me Ancelottin që nuk nguroi dhe e qirasi tifozin me një çamçakëz.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

40 emigrantë të vdekur nga zjarri në një qendër pritjeje në Meksisë! Presidenti: Refugjatët i vunë flakën dyshekëve (Pamjet e rënda)

40 emigrantë të vdekur nga zjarri në një qendër pritjeje në Meksisë! Presidenti: Refugjatët i vunë flakën dyshekëve (Pamjet e rënda)