VIDEO/ Dikur shokë ekipi, Fernando Torres përplaset në derbi me Arbeloa-n! Ish-sulmuesi përjashtohet nga stoli

VIDEO/ Dikur shokë ekipi, Fernando Torres përplaset në derbi me Arbeloa-n! Ish-sulmuesi përjashtohet nga stoli

Përplasja Torres - Arbeloa

Dikur shokë ekipi te Liverpool, por dje nuk i kanë mbajtur nervat në pankinë. Fernando Torres dhe Alvaro Arbeloa janë përplasur me fjalë dhe të shtyra në derbin e U-19 mes Atletico Madridit dhe Real Madridit, për gjysmëfinalet e Kupës së Kampionëve.

Trajneri i Atleticos, Torres nuk i ka mbajtur nervat pasi skuadra e tij u barazua nga avantazhi i dy golave. Në fund ish-sulmuesi u përplas me Arbeloan edhe me të shtyra, teksa arbitri i tregoi kartonin e kuq Torresit.

Në dalje edhe një përplasje mes tij dhe një tifozi në shkallët e stadiumit. Pritet që dyshja të reflektojë për sherrin dhe shembullin jo të mirë, teksa trajnojnë moshat e reja.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Dy javë para zgjedhjeve parlamentare, nisin demonstratat masive në Varshavë

Dy javë para zgjedhjeve parlamentare, nisin demonstratat masive në Varshavë