VIDEO/ Dopieta e Rashford 'likuidon' Uellsin, Anglia si kokë grupi në Kupën e Botës

VIDEO/ Dopieta e Rashford 'likuidon' Uellsin, Anglia si kokë grupi në Kupën e Botës

Rashford

68' / Uells 0-3 Angli. Marcus Rashford shënon golin e tretë te Anglia. Sulmuesi i United merr një top të bukur nga Philips, teksa para se të ndalte sferën në rrjetë e kaloi poshtë këmbëve të portierit të Uellsit. Dopietë nga Rashford.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Derbi britanik flet për Anglinë, Tre Luanët 'kafshojnë 3 herë' Uellsin dhe kalojnë në 1/8 e Kupës së Botës (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Ushqimet e Putin nuk kishin shije të mirë? Delegacioni kinez në Moskë kapet duke porositur KFC (VIDEO)

Ushqimet e Putin nuk kishin shije të mirë? Delegacioni kinez në Moskë kapet duke porositur KFC (VIDEO)