(VIDEO) Durmishaj e bën 'sefte' për sezonin e ri, realizon ‘dopietë’ kundër Apollon

Lojtari i kombëtares U21, Fiorin Durmishaj

‘Bomberi’ i përfaqësues shqiptare të shpresave, Fiorin Durmishaj, e ka bërë "sefte" në kampionatin grek për sezonin e ri duke realizuar ‘dopietë’. 

21-vjeçari në takimin kundër Apollon, fillimisht zhbllokoi rezultatin në minutën e 37-t, duke shfrytëzuar në perfeksion një top në zonë nga shokët e skuadrës. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Akuzat e Salianjit se doli në përgjimet e Taçit, Braçe: Pres të përfundojnë hetimet dhe ta padisë në gjykatë! Fal betejën politike, jo 'vrasjen' me pagesë