VIDEO/ Erjola Doçi feston ditëlindjen, merr urimin e veçantë nga personazhi i njohur në ”After Party-n” e “BBV”

VIDEO/ Erjola Doçi feston ditëlindjen, merr urimin e veçantë nga personazhi i njohur në ”After Party-n” e “BBV”

Një prej të ftuarave në festën e organizuar me ish-konkurrentët e “BBV3” dhe jo vetëm, ka qenë dhe moderatorja Erjola Doçi, një prej personazheve më të dashur dhe më të komentuar për publikun gjatë periudhës që ka qenë brenda shtëpisë.

Sakaq, sot ajo feston ditën e lindjes dhe një urim tepër të veçantë e ka marrë në “After Party-n” e “Big Brother VIP”.

Teksa performonte në skenë, këngëtarja Fifi bashkë me pjesëmarrësit e tjerë kanë kënduar njëzëri “Shumë Urime për Ty” posaçërisht për Erjolën.

 

S.B/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Zyrtari i DASH kundër korrupsionit në Tiranë, SHBA: Riafirmon mbështetjen për reformat në drejtësi

Zyrtari i DASH kundër korrupsionit në Tiranë, SHBA: Riafirmon mbështetjen për reformat në drejtësi