VIDEO/ Fitorja e parë për këtë vit, Egnatia mposht Laçin dhe e parakalon në renditje

Skuadra e Egnatias

Laçi humbi 0-1 në shtëpi me Egnatian për javën e 21-të në Superligë. Miqtë nga Rrogozhina shënuan në pjesën e parë me Paulauskas. Në minutën e 23 të ndeshjes, sulmuesi gjeti rrjetën teksa mposhti Selmanin që më herët kishte bërë një pritje shpëtimtare. Egnatia me këtë fitore merr vendin e katërt momentalisht, me 30 pikë. Laçi me 29 pikë mbetet në vendin e gjashtë.

VIDEO/ Kukësi 'zhyt' Kastriotin në fund, Egnatia fiton në Laç! Superliga në tre ditë

A respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?

×

'Traveling Lifestyle': Shqipëria mes destinacioneve më të lira evropiane për t’u vizituar në 2024