VIDEO/ Flluska në sipërfaqe, pasojat e shpërthimit të tubacioneve nënujore Nordstream 1 dhe 2

 

Komanda e Mbrojtjes e Danimarkës ka publikuar pamjet që tregojnë flluska në sipërfaqen e Detit Baltik pranë ishullit Bornholm, të shkaktuara nga rrjedhjet në tubacionet nënujore Nordstream 1 dhe 2.


Lajmi kryesor:

Lufta në Ukrainë, Putin gati për aneksimin e katër rajoneve! Rrjedhje të mëdha gazi në Detin Baltik nga tubacionete Nord Stream


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

'Mos e pini të gjithë verën që ju tha se mund t’ju zërë', batuta e Ramës me gazetarët

'Mos e pini të gjithë verën që ju tha se mund t’ju zërë', batuta e Ramës me gazetarët