VIDEO/ Gjesti i madh i Ronaldos, i gjithë stadiumi duartroket portugezin

Cristiano Ronaldo duke ndihmuar Edinson Kavani pasi u dëmtua në fushën e lojës

Në minutën e 70-të të ndeshjes mes Uruguait dhe Portugalisë, Edinson Kavani pësoi në dëmtim dhe i duhej të linte fushën e lojës duke çaluar, pasi edhe kishte shënuar dy gola.

Ishte Cristiano Ronaldo që e ndihmoi “matadorin” duke e ndihmuar të mbahet, dhe e nxorri jashtë fushës. I gjithë stadiumi përshëndeti gjestin e portugezit.

a.de./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Eugert Lazaj vrau veten! Flasin prindërit: U fiksua gjatë karantinës, thyente telefona, kërkoi grila të ngurta se thoshte ka njerëz jashtë shtëpisë!