VIDEO/ Gjinekologu italian: Bëj seks me mua që të shërohesh nga kanceri dhe infeksionet

ITALI-Një gjinekolog i njohur italian u thotë disa pacienteve se duke bërë dashuri me të zhduk rreziqet e virusit Papilloma (infeksion seksualisht i transmetueshëm) dhe kancerit për të përfituar prej tyre. Ky skandal u zbulua nga emisioni investigativ në Itali “Le Iene”, ku gjinekologu është filmuar brenda një dhome hoteli ku kërkonte të përfitonte duke krye marrëdhënie me një vajze të re.

Në kamerën e fshehtë të emisioni,  gjinekologu‘diagnostikon infeksionin’ e një vajzës e cila ishte e shëndetshme dhe tregon se si shpëtoi disa gra dhe studentet e tij në të njëjtën mënyrë kur ishte profesor në universitet.

Në videon e bërë brenda një dhome hoteli, gjinekologu, pothuajse i zhveshur, duket  së bashku me një gocë të re, që tenton 'ta shpëtojë' nga infeksionet dhe kanceri. Ndërkohë që në ato momente, në dhomë futet në dhomë gazetarja e emisionit investigativ që e demaskon.

Pas denoncimit të këtij rasti ka nisur edhe një hetim nga Shoqata e Mjekëve në Itali por edhe hetim penal nga autoritetet

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Laporta flet për rikthimin e Messit në Barcelonë gjatë sezonit veror: Dyert tona janë të hapura për të

Laporta flet për rikthimin e Messit në Barcelonë gjatë sezonit veror: Dyert tona janë të hapura për të