VIDEO/ Sulmet ndaj artistëve në skenë, Adele u drejtohet fansave: Po ju sfidoj, guxoni të…

VIDEO/ Sulmet ndaj artistëve në skenë, Adele u drejtohet fansave: Po ju sfidoj, guxoni të…

Adele

Këngëtarja e famshme Adel ka kërkuar nga fansat që marrin pjesë nëpër koncerte të artistëve që të ndërgjegjësohen në mënyrë të mos ndodhin më incidenti si ai më i fundit ku u godit Bebe Rexha apo Ava Max. Apo edhe në koncertin e Pink, së cilës i hodhën hi.

Veprimi i fundit i Adele ka tërhequr jo pak vëmendje, ndërsa po qarkullon në të gjitha mediat rozë. Ajo ka dalë në skenën e koncertit teksa mban në duar një armë lodër dhe me shaka i thotë turmës që i sfidon, nëse dikush do t’i hedhë diçka do e vrasë.

“Unë ju sfidoj. Kushdo që guxon të më hedhë diçka dhe unë do t'i vras", tha ajo me shaka për audiencën e saj.

Adele e pyeti audiencën e saj nëse kishin vënë re se njerëzit duket se po “harrojnë etikën dhe sjelljen në koncerte kundrejt këngëtarëve që performojnë.

Ajo aktualisht është duke luajtur koncerte si pjesë e rezidencës së saj në Ceasar’s Palace Hotel & Casino në Las Vegas, Nevada.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Rusia shton trysninë ndaj NATO-s në përmbyllje të takimit të aleancës në SHBA

Rusia shton trysninë ndaj NATO-s në përmbyllje të takimit të aleancës në SHBA