VIDEO/ I veshur sportiv, Gjiknuri siç nuk e kemi parë, shfaqet duke grushtuar thesin e boksit në palestër

Pas mbarimit të fushatës dhe zgjedhjeve, ku PS fitoi mandatin  e tretë historik, Damian Gjiknuri duket se tashmë ka gjetur pak kohë për t'ja përkushtuar vetes.

Drejtuesi politik i socialistëve në qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri po i jep më shumë rëndësi pamjes fizike, ndërsa në një vide të publikuar shfaqet në palestër duke bërë boks.

I veshur sportiv, Gjiknuri shihet duke grushtuar një thes boksi.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Protestat vazhdojnë në veri, BE-ja rrit presionin diplomatik mbi Kosovën

Protestat vazhdojnë në veri, BE-ja rrit presionin diplomatik mbi Kosovën