VIDEO/ I vunë tritolin biznesit që ndodhej në godinën në pronësi të tij, momenti ku ish kandidati i PD për kryetar bashkie Xhemal Bushati shikon dëmet e shkaktuara

Dyqani LC Waikiki që iu vu tritoli gjatë natës në Shkodër, ndodhej në katin e parë të godinës që është në pronësi të ish kandidatit të PD për kryetar bashkie, Xhemal Bushati. Ai jeton në katin e 3 në po të njëjtën godinë ku ndodhej dhe biznesi, ambienti i të cilit ishte dhenë me qira. Mëngjesin e sotëm Bushati është filmuar duke parë dëmet materiale që i janë shkaktuar godinës.  


Lajmi kryesor:

VIDEO/ I vendoset eksplozivi dy bizneseve në Shkodër, dëmtohet edhe Prefektura! Njëri nga bizneset në ndërtesën në pronësi të ish kandidatit të PD në zgjedhjet lokale


  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Kërcënoi nxënësit në shkollën në Greqi, 42-vjeçarja shqiptare: Më tallën mua dhe djalin tim

Kërcënoi nxënësit në shkollën në Greqi, 42-vjeçarja shqiptare: Më tallën mua dhe djalin tim