VIDEO/ Icardi tenton të futet në hotelin ku qëndron Wanda, policia argjentinase e nxjerr jashtë

VIDEO/ Icardi tenton të futet në hotelin ku qëndron Wanda, policia argjentinase e nxjerr jashtë

Nara - Icardi

"Telenovela" Wanda Nara dhe Mauro Icardi vijon. Sulmuesi i PSG që është në huazim te Gallatasaray ka ditë që ndodhet në Argjentinë, për të fituar zemrën e ish-bashkëshortes. Javë më parë showgirl njoftoi se çifi ishin ndarë, me Icardin që nuk e ka lënë me kaq situatën.

Sulmuesi fluturoi nga Turqia drejt vendlindjes, për të takuar Wandën. Mbërritja në Argjentinë nuk ka qenë e duhura për sulmuesin, me rojet e sigurisë dhe më pas policinë që s'e kanë lejuar Icardin të hyjë në hotel.

Icardi ka mohuar se është ndalur nga policia, me faqen argjentinase Gossipeame që ka nxjerrë pamjet duke hedhur poshtë pretendimet e Icardit. Media në fjalë bën me dije se ka qenë një urdhër i Wanda që mos lejonin Icardin në ndërtesë.

 

S.DH//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve