VIDEO/ 'Iduna Park' gati, vendosen flamujt e Shqipërisë dhe Italisë në Dortmund! Tapeti i barit në kushte perfekte

Dortmund, Gjermani - "Iduna Park" është gati për të pritur ndeshjen mes Italisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Grupin B të Euro 2024. Dueli luhet nesër në 21:00 dhe pritet që nga 63 mijë tifozë, në stadium të jenë 50 mijë zemra kuqezi.

Në pamjet e fundit duket "Iduna Park" në gjendje perfekte, teksa janë vendosur edhe flamujt kombëtar të Italisë dhe Shqipërisë. Përballja mes dy ekipeve do jetë e pesta, me tanët që nuk kanë fituar në katër duelet e para.

S.DH/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë