VIDEO/ Ilir Meta hidhet nga gëzimi, ja si i festoi golat e shqiptarëve ndaj Serbisë

VIDEO/ Ilir Meta hidhet nga gëzimi, ja si i festoi golat e shqiptarëve ndaj Serbisë

Ilir Meta duke bërë shqiponjën pas ndeshjes Serbi-Zvicër

Presidenti Ilir Meta ka ndjekur mbrëmjen e sotme super sfidën Zvicër-Serbi, e cila u mbyll më fitoren e shqiptarëve. Kanë qenë dy futbollistët shqiptarë, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka, që i kanë dhënë fitoren Zvicrës përballë Serbisë.

Kjo është festuar dhe nga Presidenti Meta, i cili e ka ndjekur ndeshjen në oborrin e Presidencës së bashku me ish-sportistë të shquar. Siç shihet në video, në momentin e golave, Meta ka shpërthyer në festime, duke shprehur hapur gëzimin.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Na mbeti shqiponja në dorë: 23/06/2018 10:36

  Këta fitojnë për Zvicrën e cila 15 vjetët e fundit ia ka shpuar bethen kombëtares tonë. Zvicra mer pikë, ne na mbeten duart duke bërë shqiponjën

  Përgjigju
 • People: 22/06/2018 22:21

  U gezuam vete ne, kjo ka rendesi pa per kete na pl k..

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Dita e Çlirimit, Meta homazhe të Varrezat e Dëshmorëve: Ta ndërtojmë të ardhmen në këtë vend

Dita e Çlirimit, Meta homazhe të Varrezat e Dëshmorëve: Ta ndërtojmë të ardhmen në këtë vend