VIDEO/ Inter ndalet në shtëpi, Napoli e barazon 1-1! Asllani në stol


Në "Giuseppe Meazza" Interi barazoi 1-1 me Napolin. Pas eliminimit nga Champions League, zikaltërit e Inzaghit ndalen pas dhjetë fitoreve radhazi në Serie A. Darmian në minutën e 43-të shënoi për Interin, ndërsa duhej një ish si Juan Jesus që të barazonte shifrat në minutën e 81. Me 76 pikë Interi vijon të jetë i shkëputur në krye të Serie A, 14 pikë më shumë se Milani ndjekës. Kristjan Asllani s'u preferua nga Inzaghi duke qëndruar në stol.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Ndalen Interi dhe Juventusi, Milani fiton dhe 'blindon' vendin e dytë! Shtyhet ndeshja e Serie A, drejtori i Fiorentinës me urgjencë në spital


S.DH/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani

FOTO/ Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani