VIDEO/ Juventus 'pa busull' edhe në Europë, 'Zonja' ndalet nga Nantes në Itali

Festa e Vlahovic

Juventus dhe Nantes barazuan 1-1 në Torino, me ndeshjen që vlente për 1/16 e Europa League. Në përballjen e parë, "Zonja" tregoi se veç krizës në kampionat, edhe Europa duket se nuk ka një busull të qartë. Në minutën e 13-të Vlahovic zhbllokoi ndeshjen, teksa barazimi erdhi nga Blas në të 60 minutë. Fundi i ndeshjes ishte dramatik, me Juven që pretendoi për 11 metërsh por arbitri Pinheiro nga Portugalia edhe pas konsultës me VAR nuk drejtoi gishtin nga pika e bardhë.

VIDEO/ Rezultate surprizë në Europa League, ngecin Juventus dhe Roma! Barcelona dhe United shënojnë 4 gola

A respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?

×

'Frontline'/ Lita: Influencër të lidhur me Metën e Kryemadhin janë kontrolluar nga BKH! S’justifikojnë shtëpinë! Bregu: Dosja CEZ-DIA e mbyllur