VIDEO/ Kukësi 'shkelmon' krizën në Korçë, një supergol i jep fitoren kundër Skënderbeut

VIDEO/ Kukësi 'shkelmon' krizën në Korçë, një supergol i jep fitoren kundër Skënderbeut

Festa e Kukësit pas golit

Kukësi fitoi 0-1 me Skënderbeun në Korçë, për javën e pestë në Superligë. Miqtë e Stavri Nicës iu falën një supergoli nga Endri Reçi në minutën e 29-të të ndeshjes, duke marrë tri pikët e para për këtë sezon në elitën e futbollit në vend. Pas katër humbjeve, verilindorët ia dolën që në transfertë të shijonin suksesin, duke barazuar me pikë Dinamon e parafundit. Për korçarët kjo është humbja e tretë radhazi, pas dy fitoreve në javët e para.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Egnatia fiton me Laçin dhe kryeson Superligën, Kukësi mposht Skënderbeun në Korçë! Vllaznia fiton 2-0 me Teutën


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Kaosi në seancë, PS kërkon përjashtim të Flamur Nokës dhe dy deputetëve të tjerë

Kaosi në seancë, PS kërkon përjashtim të Flamur Nokës dhe dy deputetëve të tjerë