VIDEO-LAJM/ Kur Rama dhe Lefter Koka ftojnë Nasip Naçon në tavolinë: Pse s'vjen të pish një gotë verë apo ke hall se të shpallin armik

Pas zyrtarizimit të largimit të Nasip Naços nga LSI dhe afrimi me PS-në, në rrjete sociale ka qarkulluar një video të kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministri Lefter Koka, që ftojnë Naçon të bashkohet me ta. Në takim ishte i pranishëm edhe ish-ministri socialist, Damian Gjiknuri.

Edi Rama: Po ku je mo Nasip, ku je mo burrë, kaq partiak je, sa nuk vjen as të pish një gotë verë? Se ti je dhe qytetar… pi njeriu një gotë verë… apo ke hall se të shpallin armik. Ti s’je shpallur akoma po në listë je për t’u shpallur për armik… shihe pak këtë shihe (tregon me telefon Damian Gjiknurin që qesh). Hë mo fol ti…

Lefter Koka: Ky është pak kështu, nuk ka kurajo…

Edi Rama: Jo mo kurajë ka ky, por ka atë burrninë që do ta vrasin njëherë në mexhelis. O Nasip…

Lefter Koka: E ka vrarë Lona, i kanë thënë të vënë Elona Gurin para këtij…

Edi Rama: O Nasip, raki Skrapari vëlla, na fto ndonjë ditë, të jesh mirë, të përshëndesim vëlla.


Lajmi kryesor:

Rrjedhje në LSI pak muaj para zgjedhjeve/ Figura qendrore në Qarkun Berat, ish ministri i Drejtësisë Nasip Naço i bashkohet PS-së


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento

Komente

  • Haha: 06/01/2021 23:53

    Tallin bythen me LSI

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Besimtarët mysliman në Fier falin Namazin në xhaminë e qytetit, e pamundur ruajtja e distancës