VIDEO/ Kylian Mbappe shënon për Francë, kalimi i grupit një hap larg

VIDEO/ Kylian Mbappe shënon për Francë, kalimi i grupit një hap larg

Kylian Mbappe

Francë 1-0 Danimarkë. Kylian Mbappe ka shënuar për Francën në minutën e 61 të ndeshjes. Një aksion i bukur i Gjelave ka bërë që Theo të asistojë për Mbappe, që shënon golin e avantazhit.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Franca i falet dopietës së Mbappe, 'Gjelat' bëhen skuadra e parë që kalojnë grupet në Kupën e Botës! Bie Danimarka (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

VIDEO /Shenjat e plumbave në xhama dhe kangjella, pamjet pas të shtënave drejt Top Channel

VIDEO /Shenjat e plumbave në xhama dhe kangjella, pamjet pas të shtënave drejt Top Channel