VIDEO LAJM/ 'Ndalo o i korruptuar!' Pezullohet polici që tentoi të kalojë makinën pa radhë në Kakavijë! Qytetarët e kthyen pas

Ndërsa situata sa vjen e rëndohet në Kakavijë, ku qytetarët kanë tre ditë që presin në radhë për të bërë tamponin si kusht për të kaluar kufirin në Greqi, njëri nga policët ka tentuar që të kalojë një makinë pa radhë. Kur qytetarët kanë parë këtë veprim skandaloz kanë rrethuar makinën me targa IHI 2992.

"Ndalu këtu o i korruptuar, mos ik, ja policia e shtetit!", bërtet njëri nga qytetarët. Në vend që policia të qetësojë gjendjen e rënduar në Kakavijë dhe t'u vijë në ndihmë qytetarëve, krijon situata të tilla duke sjellë reagim dhe revoltim të qytetarëve. Polici që tentoi të kalonte makinën pa radhë është pezulluar nga puna.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se forcat politike do arrijnë marrëveshje për çështjen e listave?

Komento

Komente

 • flori: 14/08/2020 21:26

  Shume mire ja kane bere keti polici budalla por cfa tu besh kur kalojne te fortet qe nuk ju flet dot me goje dhe kjo ndodh nga ana shqipetare se nga krahu tjeter te regullojne mire.

  Përgjigju
 • Sapa: 14/08/2020 19:51

  Sa ngjarje te tilla ndodhin qe nuk i shikon njeri se kjo kishte shume deshmitare po cfare ndodh kur kalojne vetem shume pak njerez neper kufinj?vazhdojne vjedhjen si gjithmone.

  Përgjigju
 • Lumi: 14/08/2020 18:46

  Paska ngel ke koha e saliut, shko me lope tani se per ate pune je.

  Përgjigju
 • xxx: 14/08/2020 14:53

  Cfar pezullimi ky polic nuk ka mend ne koke jo te punoje polic ky te gjitha palacolleqet i ben

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Tejkalohet pragu i 31 milionë rasteve të Covid në botë! Numri total i viktimave të pandemisë afro 970 mijë