VIDEO/ Lazio e bën dramë, humbja në Holandë e largon nga Europa League

VIDEO/ Lazio e bën dramë, humbja në Holandë e largon nga Europa League

Festa e Feyenoord

Në Roterdam Feyenoord fitoi 1-0 me Lazion. Goli i sfidës u shënua në minutën e 64 të ndeshjes nga Gimenez, me katër skuadrat e grupit F që e mbyllën me tetë pikë. Për shkak të golavarazhit Feyenoord dhe Midtjylland kalojnë në 1/16 teksa Lazio renditet në vendin e tretë dhe Sturm Graz në të katërtin. Një dështim për Lazion e Sarrit që sheh eleminimin nga Europa League dhe pjesëmarrjen në Conference League.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Lazio eleminohet nga Europa League, Manchester United dështon për kreun e grupit! Roma përmbys Ludogorets dhe kalon në 1/16


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça