VIDEO/ Mbante era alkool, momenti i ndalimit të shoferit të dehur që mori përpara 16-vjeçaren te vijat e bardha! I marrin gjakun për analiza

 

Kudusi Kastrati pasi ka përplasur vajzën 16-vjeçare te vija e bardha dhe ka ikur nga vendngjarja është ndaluar nga policia disa orë më pas.

Policia njofton se ai mbante era alkool dhe është çuar në QSUT për analiza. Report Tv ka siguruar pamjet. Kastratit i është komunikuar masa e arrestit.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ 16-vjeçarja shpëton mrekullisht, drejtuesi i dehur i BMW X5 e përplas te vijat e bardha, frenon e i jep gaz sërish, prangoset disa orë më pas! E mitura në spital


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar